Petek Toz Temizliği 333 kez görüntülendi

Şişli petek toz temizliği olarak kış gelmeden yapılan hazırlıklara petek toz temizliğini de dahil edin deriz. Kalorifer tesisatında petek bakımında hem iç temizliğinin, hem de dış temizliğinin olması önemlidir. Petekler ısınmanızı sağlar. Sağlıklı çalışan bir kombi varsa peteklerde de sorun yoksa rahatça ısınabilirsiniz. Ama petek iç temizliği, petek toz temizliği yapılmamış ise ısınma sorunları yaşarsınız.

Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliği sağlık açısından önemlidir. Bizim Tesisatçımız İstanbul petek temizleme servis  aracılığı ile bu hizmeti alın. Petek dışı toz temizleme, petek araları temizleme petekler sökülmeden yapılır. Şişli petek toz temizleme ekipleri ile profesyonel hizmeti alın ve kalorifer petek tozlarındnan kurtulun.

Şişli Petek Toz Temizliği İstanbul Petek Arası Temizleme

Petek toz temizleme yapılmadığı zaman en önemli sorun sağlıklı ısınamayacak olmanızdır. Çünkü petekleri etkileyen tozlar yüzünden çeşitli solunum yolu hastalıkları tetiklenebilir, akciğerlerinizde etkilenebilir. Petekler ısındığından sıcak havanın etkisi ile tozlar hareket edip ortamdaki havaya karışır. Tabi biz bu tozları görmeyiz ve tozları hava soluduğumuzda yutarız.

Ayrıca peteklerde üremeye başlayan mite böcekler nedeniyle alerjik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunların olmaması için Şişli petek toz temizliği hizmetini alın. Her sene petekleri temizleterek bu risklerden uzak kalabilirsiniz.

Şişli petek toz temizliği servisi için hemen arayın, randevunuzu alın. Peteklerin tozdan temizlenmesi evinizin daha hijyen bir yaşam alanı haline gelmesini sağlar.  Şişlide petek toz temizliği yapan firmamız petekleri kirden, tozdan temizlemek için kuru buhar yöntemi kullanmaktadır. Bunu petek toz temizleme cihazıyla 8 barda yapıyoruz. Şişli petek toz temizliği için ustalarımız size itinalı bir hizmet verecektir.

Şişli Petek Toz Temizliği |Bizim Tesisatçımız

Şişli Petek Toz Temizliği |Bizim Tesisatçımız

  • Buharlı cihazla petek ızgara aralarında en ulaşılmadık yerlerde biriken tozların temizliğini yaparız. Önce kuru buharla temizlik yaparız. Sonra ikinci aşamada sulu buharla kalan bütün tozları temizleriz.
  • Etraf kirlenmeden petek altlarına takılan bezler ile temiz bir hizmet sunarız.
  • Petek aralarında yaşam alanı bulan mite böceklerini, bakteriyel yapıları buharlı cihazla tamamen temizleriz.
  • Peteklerde biriken tozların temizliği için büyük bütçeler ayırmanıza da gerek yoktur. Bunun için yıllık petek toz temizliğini yaptırmanızda fayda olacaktır.

Şişli Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek toz temizliğini İstanbul’da tesisatçılar arasında ilk yapan firmalardanız. Bu nedenle tecrübe ve birikimiz bu hizmette daha fazladır. Petek toz temizliğini uygun buharlı cihaz ile yapmaktayız ve yaptığımız işte müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Petek temizliği kaç saat sürer hususu petek temizleme ücretine etki eder mi? En başta verilen ücret ne ise bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ortalama bir dairede 5 adet petek toz temizleme ücreti 1.500 TL’dir. Fiyat petek adetine göre belirlenmekte olup peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü fiyata etki etmez.

Şişli Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: