Petek Toz Temizliği 232 kez görüntülendi

Şişli petek toz temizliği servisi olarak kış gelmeden yapılan hazırlıklar içerisinde petek toz temizliğini de dahil edin. Kalorifer tesisatında petek bakımında hem iç temizliğinin, hem de dış temizliğinin olması önemlidir. Petekler ısınmanızı sağlar. Sağlıklı çalışan bir kombi varsa peteklerde de sorun yoksa rahatça ısınabilirsiniz. Ama petek iç temizliği, petek toz temizliği yapılmamış ise ısınma sorunları yaşarsınız.

Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliği Bizim Tesisatçımız İstanbul petek temizleme servis  aracılığı ile yapılır. Petek dışı toz temizleme, petek araları temizleme profesyonel uygulamalar ile petekler sökülmeden yapılır. Şişli petek toz temizleme ekipleri ile profesyonel hizmeti alın ve kalorifer petek tozlarındnan kurtulun.

Şişli Petek Toz Temizliği İstanbul Petek Arası Temizleme

Petek toz temizleme yapılmadığı zaman en önemli sorun sağlıklı ısınamayacak olmanızdır. Çünkü petekleri etkileyen tozlar yüzünden çeşitli solunum yolu hastalıkları tetiklenebilir, akciğerlerinizde etkilenebilir. Petekler ısındığından sıcak havanın etkisi ile tozlar hareket edip ortamdaki havaya karışır. Tabi biz bu tozları görmeyiz ve tozları hava soluduğumuzda yutarız.

Ayrıca peteklerde üremeye başlayan mite böcekler nedeniyle alerjik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunların olmaması için Şişli petek toz temizliği hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Her sene petekleri temizleterek bu risklerden uzak kalabilirsiniz.

Şişli petek toz temizliği servisi için hemen arayın, randevunuzu alın. Peteklerin tozdan temizlenmesi evinizin daha hijyen bir yaşam alanı haline gelmesine neden olur. Şişlide petek toz temizliği yapan firmamız petekleri kirden, tozdan temizlemek için kuru buhar yöntemi kullanmaktadır. Bunu petek toz temizleme cihazıyla güçlü bir şekilde peteklere püskürterek yapıyoruz. Şişli petek toz temizliği için ustalarımız size itinalı bir hizmet verecektir.

Şişli Petek Toz Temizliği |Bizim Tesisatçımız

Şişli Petek Toz Temizliği |Bizim Tesisatçımız

  • Buharlı cihazla petek ızgara aralarında en ulaşılmadık yerlerde biriken tozların temizliği yapılır. Önce kuru buharla temizlik yapıldıktan sonra ikinci aşamada sulu buharla kalan bütün tozlar temizlenir.
  • Etraf kirlenmeden petek altlarına takılan bezler ile temiz bir hizmet sunulur.
  • Petek aralarında yaşam alanı bulan mite böcekleri, bakteriyel yapılar buharlı cihazla tamamen temizlenir.
  • Peteklerde biriken tozların temizliği için büyük bütçeler ayırmanıza da gerek olmadığı için yıllık petek toz temizliğini yaptırmanızda fayda olacaktır.

Şişli Petek Toz Temizliği Fiyatları

Petek toz temizliğini İstanbul’da tesisatçılar arasında ilk yapan firma olmamız nedeni ile tecrübe ve birikimiz bu hizmette daha fazladır. Petek toz temizliğini uygun buharlı cihaz ile yapmaktayız ve yaptığımız işte müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Petek temizliği kaç saat sürer hususu petek temizleme ücretine etki eder mi? En başta verilen ücret ne ise bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ortalama bir dairede 5 adet petek toz temizleme ücreti 200 TL’dir. Fiyat petek adetine göre belirlenmekte olup peteklerin büyüklüğü veya küçüklüğü fiyata etki etmez.

Şişli Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: