Petek Toz Temizliği 348 kez görüntülendi

Topkapı petek toz temizliği servisi kışın petekleri ısınmak için açtığınızda uçuşan tozları temizler.  Isınmanıza yardımcı olan peteklerin tozlanmasına mani olmaya çalışmanız çoğu zaman yetersiz kalır. Petek arası temizleme, petek dışı toz temizleme işiNİ buharlı makinelerle peteklerİ sökmeden yaparız. Petek temizliği kaç saat sürer hususu da petek kirlilik durumuna göre değişir.

Kalorifer peteği temizliği kalorifer petek tesisat iç temizliği ile kalorifer petek arası toz temizliği birbirinden farklıdır. Kalorifer petek arası toz temizleme ile tozlardan kurtulursunuz ve sağlıklı ısınırsınız. Kalorifer petek tesisat iç temizliğinde ise ısınma sorunu ortadan kalkar ve petekler daha iyi ısıtır.

Topkapı Petek Toz Temizliği İstanbul | Petek Araları Toz Temizliği

Peteklerin üzerini örtemeyeceğiniz için tozdan korunmaları olanaksızdır. Bu yüzden belirli zamanlarda petek toz temizliği yapılmasını gerekir. Bunu kendiniz yapmaya çalıştığınızda kısmi temizlikten öteye geçemezsiniz. Çünkü peteklerin ızgaralarına kadar erişmek çok zordur. Petek ızgaraları el girmeyen darlıkta olup bu nedenle temizliği de zordur. Ben petek aralarını ince fırça ile temizlerim diyenlerde var. Petek aralarının fırça ile temizlemek bu temizlik için yeterli olmamaktadır. Fırça ile sadece kaba pislik alınabilmekte ve petek ızgaralarına iyice yapışmış olan toz ve diğer kirle çıkmayacaktır.

Petek ızgara araları tozların rahatlıkla girebileceği hatta burada kümeleneceği bir yerdir. Sadece tozlar değil ev akarları olan mite böceklerde burada yaşamayı, üremeyi sever. Bu yüzden profesyonel yardım almalısınız. Topkapı petek toz temizliği yapan bir tesisatçıdan ustaların petekleri temizlemesini istemelisiniz.

Bu konuda Topkapıda petek toz temizliği yapan firmamız size hizmet verebilir. Petekleri kuru buharla cihazla temizleriz. Petek toz temizleme cihazının basınçla püskürteceği kuru buhar kiri, tozu, mite böceklerini temizler.

Topkapı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Topkapı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Topkapı petek toz temizliği yaptırmak isteyenlerin hiçbir tereddütü olmasın. Peteklere bir zarar gelmeden, petekler sökülmeden petek tozlarını temizleriz.  Sağlığınızı korumak için, evde tozlarla birlikte yaşamamak için bu temizlik önemlidir. Nefes aldığınızı hissetmek için petek toz temizliği yaptırmayı aksatmayın. Her yıl petekleri istila eden tozları temizletin.

Topkapı Petek Toz Temizliği Ücretleri

Petek temizleme ücreti petek sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Petek temizliği fiyatınının yanında, hizmeti aldığınız kişiye sormanız gerekenleri de sorun. Petek temizleme cihazı düşük basınçlı olan kişi işi almak için çok ucuz fiyat verebilir. Kaldı ki bu noktada verilen fiyatlar çok düşük veya çok yüksek ise buralardan hizmet almayın. Petek toz temizleme ücreti bir dairede 5 petek olduğunu varsayarak ortalama 1.500 TL civarındadır. 5 peteğin toz temizliği için 500 TL fiyat verenden de hizmet almayın 2.500 TL fiyat verenden de hizmet almayın. Petek temizleme ücreti piyasada ki ortalama fiyat ile paralel olmalıdır.

Topkapı Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: