Petek Toz Temizliği 305 kez görüntülendi

Bakırköy Petek Toz Temizliği servisinin yaptığı uygulaması ile uzun zaman kullanılmış ama toz temizliği yapılmamış petek tozlarını buharlı cihazla temizliyoruz. Petek ızgaraları, kanalları tozlar ve mite böcekler için tam bir yuva olup peteklerin ulaşılamayan noktaları bunlara ev sahipliği yapar. Sağlıklı bir şekilde bunlardan kurtulmak için profesyonel destek almalısınız. Bunun için nette, kalorifer peteği tozu temizleme, petek dışı toz temizleme veya petek araları toz temizleme diye aratabilirsiniz.

Bakırköy petek dışı toz temizleme servisi buharlı cihazla petek toz temizleme yaptığında sizde peteklerden çıkan toz yumaklarını görünce şaşıracaksınız. İstanbul Bakırköy petek toz temizleme ekibi buharlı cihazla petek toz temizleme servisi bu işi profesyonel cihazlarla yapar.

Bakırköy Petek Toz Temizliği Neden ve Nasıl Yapılır?

Petek ızgara Araları Toz Temizliği Neden Yapılır?

  • Petekler ısındığında ısınan havanın etkisi ile tozlar harekete geçip yükselir ve biz görmesek de soluduğumuz hava ile ağız yolu ile bizlerde hastalık oluşmasına veya allerjik durumların ortaya çıkmasına neden olur.
  • Toz temizliği yapılan peteklerde yaşama alanı bulan mite böceklerde temizlenmiş olur.
  • Alerjik etkiye neden olan toz ve bu ev akarları tamamen bu uygulama ile  temizlenir.
  • Petekler tozdan temizlendiğinde artık petek yandığında koku oluşmayacak, perdelerde is olmayacak ve tozlar soluduğunuz havaya karışmayacaktır.
  • Uygulama alanı bilinirliği ile paralel artan bu temizlik fayda sağlayan sağlık açısından önemli bir temizlik çeşididir.

Bakırköy petek temizleme servisi ile bu uygulamanın neden yapılması gerektiğini anlatmaya çalıştık umarız faydalı olur.

Petek ızgara Araları Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerde biriken tozların temizliğini doğal yollardan kimyasal kullanmadan buharlı makine ile temizliyoruz.

  • Peteklerin altına bez takılarak yapılan temizlikte kirler bu bezde toplanır.
  • Buharlı makine ile petek üst kapağının olduğu yerden buhar püskürtülür.
  • Eğer petek çok kirli ise  peteğin üst kapağı çıkarılıp temizleme yapılır ise daha iyi olur.
  • Buhar makinesinin basıncı 8 bar olup petek kanallarındaki tüm tozu ve kiri temizler.

Petek toz temizliğinin bilinirliği arttığı için insanlar petek aralarında bu tozun olduğunu da fark edince artık herkesin yaptırmak istediği bir uygulama oldu. Bunu bir defa yaptırdığınızda aradaki farkı zaten göreceğiniz için etrafınıza da tavsiye edeceğiniz için bu hizmet ağıda büyümeye devam edecektir.

Petek tozlarının bu denli profesyonel temizlendiğini gördüğünüzde evde o kadar uğraştığınıza üzülürsünüz. Böyle kolay bir yöntemle peteklerin tozdan temizlenmesi sizi memnun eder. Tavsiyemiz kış gelmeden petek iç temizliği yaptırmanız, aynı zamanda petek toz temizliği yaptırmayı da ihmal etmemenizdir. Bunlar peteklerden alacağınız randımanı arttırır, daha kolay ısınmanıza yardımcı olur. Bakırköy petek toz temizliği hizmeti alacağınız firmamız bunu en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bakırköy Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan tozların temizliği için verilen fiyatlar piyasa fiyatının çok altında veya çok üstünde olmamalıdır. Vatandaş bu duruma dikkat etmeli ki piyasa dengesi bozulmasın ve işin ehli olmayan kişiler size eksik hizmet verip sizi de mağdur etmesin. Bakırköy petek toz temizliği için firmamızı arayıp piyasaya paralel uygun fiyatlar ile sizde bu hizmetten faydalanın. Bakırköy petek toz temizliği servisi en uygun fiyatlarla yanınızda olmaya devam etmektedir. Bakırköy petek temizliği ekipleri hem kalorifer petek iç temizliği hemde petek dışı toz temizliğini uygun fiyatla yapar.

Benzer Gönderiler: