Petek Toz Temizliği 459 kez görüntülendi

Fatih petek toz temizliği ile kış boyunca soluduğunuz petek tozlarından kurtulun, sağlıklı ısının. Fatih petek temizliği firmasına daha önceden petek toz temizliği yaptırmış olanlar çoktue. Petek tozlarının temizlenmesinin sağlığa faydasınıda çok iyi bilirler. Eminiz ki, çevresindeki kişilere de bunu tavsiye ediyorlar. Peteklerde biriken tozların temizlenmesi sağlık açısından çok faydalıdır.

Evinizin her alanında bulunan peteklerin tozlu olması kimsenin hoşuna gitmez. Bu olumsuz durumdan kurtulmak için hatta petekleri silerek temizlemeye çalışırız. Bunda pek başarılı olduğumuzuda söyleyemeyiz. Bunun en nemli nedeni peteklerin yapısıdır. Peteklerin ızgara aralarında dar kanallarda biriken tozlara ulaşmak çok zordur. Fatih kalorifer temizliği petek arası toz temizleme servisimiz buharlı makinelerle bu işi yapar. Buharlı makşneyle petek aralarında oluşan tozları temizler. Fatih petek dışı toz temizliği servisi hem kalorifer peteği tozu hem de kalorifer tesisat petek içi temizliğini yapar.

Fatih Petek Toz Temizliği Servisi Petek Toz Temizliğini Neden Yapar?

Kalorifer petek tozu temizleme yapılmasında ki ana neden sağlıklı ısınmanın gerçekleşmesi içindir. Şimdi sırası ile petek arası toz temizlemeyi gerekli kılan nedenlere bakalım.

  • Petek aralarında biriken tozlar petekler yandığında hareket edip yaşadığımız ortama karışır.
  • Petek ızgara aralarında biriken tozlar yandığında koku ve is yapar.
  • Petek araları toz için müsait olduğu için biriken tozlar da bakteri ve mite böcek üreme alanı için uygundur.
  • Peteklerdeki tozlar evde yaşlı ve çocuklar için tehdittir.

Kalorifer Petek Toz Temizleme Nasıl Yapılır?

Fatih petek temizliği servisimiz buharlı makinelerle petek dışı toz temizliğini yapar. Kalorifer petek bakımı ve doğalgaz peteği petek dışı toz temizliğini  pratik uygulamayla yapar.  Fatih petek toz temizliği hizmeti veren firmamız sizlere bu temizliği teknolojik makineler ile sunar. Çünkü petek temizliğinde kuru buhar üreten profesyonel cihaz kullanıyoruz. Peteklerde biriken tozları bu yöntemle sağlıklı bir şekilde temizliyoruz.

  • Petek toz temizliğine başlamadan önce her petek altına bez takarız.
  • Petekler aşırı kirliye ve kapaklar sökülecek durumdaysa kapaklarıda sökeriz.
  • Kuru buhar ile petek üst kapaklarının olduğu yerden temizliğe başlarız.
  • Kuru buhar ardından sulu buhar ile temizliğe devam ederiz.
  • Peteklerden temizlenen bütün toz ve kir petek altındaki bezde toplanır.
  • Petek arka kısımına(duvarla petek arası) da buharlı temizlik yaparız.

Ustalarımız cihazınbasınçlı püskürttüğü kuru buharla petek ızgaralarında biriken  tozları temizler. Bu işlem evdeki bütün petekler için yapılır. Bu sırada peteklere ve evdeki eşyalarınıza bir zarar geleceğinden endişe duymayın. Kuru buhar kimyasal madde içermez. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamazsınız. Fatih petek toz temizliği yapan firmamız işini konforlu bir şekilde tamamlar.

Fatih petek toz temizliği

Uzun zamandır kullandığınız fakat hiç bir şekilde petek aralarında oluşan tozları fark etmemiş olabilirsiniz. Lütfen bir defa petek üstünden içine doğru eğilip bakın. Nasıl oluda, bunca toz nasıl burada birikir oysa ben her gün temizlik yapıyorum nasıl fark edemedim. Doğal gaz petek içinde oluşan tozları fark etmiş olsanızda temizliğini kendi çabanızla tam olarak yapamazsınız. Zira belli noktalara ulaşmak cihaz aracılığı ile mümkündür. Fatih petek bakımı servisinden buharlı petek toz temizleme cihazıyla profesyonel yardım alın.

Fatih Petek Toz Temizliği ile Uygun Fiyatla Sağlıklı Isının

Peteklerin ısısını artırmak için kalorifer boruları ve petekleride tmizliyoruz. Bu borulardan peteklere gelen sıcak suyun dolaştığı petek kanalları cihazla temizlediğimizde tasarruflu ısınma sağlarız. Bunun yanında bir de çok dikkatimizi çekmeyen petek arası tozlar vardır. Peteklerin üstlerin içlerine doğru bakarsak görebileceğimiz tozların temizliğide sağlığımız için önemlidir. Bu tozlar petekler ısındığında hareket edip soluduğumuz havaya karışır. Bizde bu havayı farkında olmadan soluruz. Petek toz temizliği ile rahat bir nefes alın sağlıklı ısının.

Petek temizleme İstanbul Fatih petek temizleme, kalorifer petek temizleme servisimizle yanınızdayız.  Kalorifer peteği tozu nasıl temizlenir ve kaç paraya yapılır gibi bir çok soruya en doğru cevabı sahada veriyoruz. Ortalama bir dairede 5 peteğin toz temizliğini 1.500 TL’ye yapıyoruz. Fatih petek toz temizliği servisimizle uygun fiyat garantili temizlik yapıyoruz. Fatih petek temizliği piyasa fiyatlarının üstünde bir fiyat talep etmez ve işini garantili yapar.

Benzer Gönderiler: