Petek Toz Temizliği 322 kez görüntülendi

Fatih Petek Toz Temizliği ile kış boyunca soluduğunuz petek tozlarından kurtulun, sağlıklı ısının. Fatih petek temizliği firması aracılığı ile daha önceden petek toz temizliği yaptırmış olanlar bunun ne kadar faydalı bir hizmet olduğunu iyi bilirler. Eminiz ki, çevresindeki kişilere de bunu tavsiye ederler. Peteklerde biriken tozların temizlenmesi sağlık açısından çok faydalıdır.

Evinizin her alanında bulunan peteklerin tozlu olması kimsenin hoşuna gitmez. Bu olumsuz durumdan kurtulmak için hatta petekleri silerek temizlemeye çalışırız ama bunda pek başarılı olduğumuzu da söyleyemeyiz. Bunun en nemli nedeni peteklerin yapısıdır, peteklerin ızgara aralarında dar kanallarda biriken tozlara ulaşmak çok zordur. Fatih kalorifer temizliği, petek arası toz temizleme servisi buharlı makineler ile profesyonelce petek aralarında oluşan tozları temizler. Fatih petek dışı toz temizliği servisi hem kalorifer peteği tozu hem de kalorifer tesisat petek içi temizliğini yapar.

Fatih Petek Toz Temizliği Servisi Petek Toz Temizliğini Neden Yapar?

Kalorifer petek tozu temizleme yapılmasında ki ana neden sağlıklı ısınmanın gerçekleşmesi içindir. Şimdi sırası ile petek arası toz temizlemeyi gerekli kılan nedenlere bakalım.

  • Petek aralarında biriken tozlar petekler yandığında hareket edip yaşadığımız ortama karışır.
  • Petek ızgara aralarında biriken tozlar yandığında koku ve is yapar.
  • Petek araları toz için müsait olduğu için biriken tozlar da bakteri ve mite böcek üreme alanı için uygundur.
  • Peteklerdeki tozlar evde yaşlı ve çocuklar için tehdittir.

Kalorifer Petek Toz Temizleme Nasıl Yapılır?

Fatih petek temizliği makineli, buharlı makinelerle petek dışı toz temizliği, kalorifer petek bakımı ve doğalgaz peteği petek dışı toz temizliğini profesyonelce yapar. Fatih petek toz temizliği hizmeti veren firmamız sizlere bu temizliği teknolojik makineler ile sunar. Çünkü petek temizliğinde kuru buhar üreten profesyonel cihaz kullanıyoruz. Peteklerde biriken tozlar bu yöntemle sağlıklı bir şekilde temizlenir.

  • Her petek altına bez takılır.
  • Kuru buhar ile petek üst kapaklarının olduğu yerden temizliğe başlanır.
  • Eğer petek aşırı kirli ise petek üst kapağı çıkarılır.
  • Kuru buhar ardından sulu buhar ile temizliğe devam edilir.
  • Peteklerden temizlenen bütün toz ve kir petek altındaki bezde toplanır.
  • Petek arka kısımına(duvarla petek arası) da buharlı temizlik yapılır.

Ustalarımız cihazın kuvvetlice püskürttüğü kuru buharla petek ızgaralarını işgal eden tozları temizler. Bu işlem evdeki bütün petekler için yapılır. Bu sırada peteklere ve evdeki eşyalarınıza bir zarar geleceğinden endişe duymayın. Kuru buhar kimyasal madde ya da su içermez. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamazsınız. Fatih petek toz temizliği yapan firmamız işini konforlu bir şekilde tamamlar.

Fatih petek toz temizliği

Uzun zamandır kullandığınız fakat hiç bir şekilde petek aralarında oluşan tozları fark etmediyseniz lütfen bir defa petek üstünden içine doğru eğilip bakın. Ama nasıl olur, bunca toz nasıl burada birikir oysa ben her gün temizlik yapıyorum nasıl fark edemedim. Doğal gaz petek içinde oluşan tozları fark ettiyseniz temizliğini kendi çabanızla tam olarak yapamazsınız. Zira belli noktalara ulaşmak cihaz aracılığı ile mümkündür. Fatih petek bakımı servisinden buharlı petek toz temizleme cihazı ile profesyonel yardım alın.

Fatih Petek Toz Temizliği ile Uygun Fiyatla Sağlıklı Isının

Peteklerin ısısını artırmak için kalorifer boruları ve bu borulardan peteklere gelen sıcak suyun dolaştığı petek kanalları ilaç ve cihazla temizlenerek tasarruflu ısınma sağlanır. Bunun yanında bir de çok dikkatimizi çekmeyen peteklerin üstlerin içlerine doğru bakarsak görebileceğimiz tozların temizliği vardır. Bu tozlar petekler ısındığında hareket edip soluduğumuz havaya karışır. Bizde bu havayı farkında olmadan soluruz. Petek toz temizliği ile rahat bir nefes alın sağlıklı ısının.

Petek temizleme İstanbul Fatih petek temizleme, kalorifer petek temizleme,  kalorifer peteği tozu nasıl temizlenir ve kaç paraya yapılır gibi bir çok soruya en doğru cevabı verir. Ortalama bir dairede 5 – 6  peteğin toz temizliğinin 180 TL ücreti vardır. Fatih Petek Toz Temizliği servisi uygun fiyatla garantili temizlik yapar. Fatih petek temizliği piyasa fiyatlarının üstünde bir fiyat talep etmez ve işini garantili yapar.

Benzer Gönderiler: