Petek Toz Temizliği 344 kez görüntülendi

Kâğıthane petek toz temizliği servisimizle peteklerde biriken, temizlenmesi zor olan tozları buharlı cihazla temizliyoruz. Petek toz temizliği nasıl yapılır, petekler nasıl temizlenir bunlar hakkındaki bilgiyi doğrı kaynaktan alın. Kâğıthane petek toz temizliği yapan firmamızdan detaylı bilgi edinin. Evinizdeki tozlanmış petekleri temizletme düşünceniz varsa hiç beklemeyin. Kağıthane petek temizliği servisimiz buharlı makinelerle petek arası toz temizliğini petekleri sökmeden buharlı makinelerle temizler.

Evinizin pisleneceğini, peteklerin bundan zarar göreceğini düşünmeyin. Bunun için endişeleriniz varsa Kâğıthane petek toz temizleme ustalarından bilgi edinin. Petekleri temizlemek evde kendi imkanlarımızla olası değildir. Kağıthane petek temizliği kombi bakımı ustaları hem petek tesisat iç temizliğini hemde petek dışı toz temizliğini yapar.

Kâğıthane Petek Toz Temizliği Neden ve Nasıl Yapılır?

Cihazla temizliği başlamadan petek altlarına bez takarız. Daha sonra cihazın yüksek basınçla püskürttüğü buharla temizliğe başlarız. Peteğin ızgaralarını kanallarını, dış yüzeyini tozlardan temizleriz. Bu işlemi her peteğe ayrı ayrı uygularız. Peteklerdeki tozlanmanın ortadan kaldırılmasını kuru buhar ve sulu buharla sağlarız.
Petekleri tozdan temizlemek size neler sağlar, hangi yararları, hangi zararları vardır. Bunların kıyaslamasını bu hizmeti alanlardan bilgi alarak yapabilirsiniz. Tertemiz peteklerle ısınmak mı, tozlu peteklerle ısınmak mı daha iyidir. Buna herkes doğru karar verebilir. Temizlik her zaman sağlıklı yaşam için vazgeçilmezdir. Kâğıthane petek toz temizliği servisi olarak petek temizliğinde sizlere yardımcı oluyoruz. Temiz peteklerle kışı geçirmenizi sağlıyoruz.

Kâğıthane Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kâğıthane Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Günden güne uygulama daha çok sayıda talep edilmektedir. Sağladığı fayda açısından bakıldığında çok daha fazla kişiye ulaşacağımızıda biliyoruz. Petek aralarına kümelenen tozların varlığından petek içine eğilip bakmadıkça haberdar olamayız. Evde iş yerinde peteklerin içine eğilip bakalım. Petek kanallarının dıştan görünen kısımları ve ızgara araları ciddi oranda tozla kaplıdır. Bu manzarayı görünce sizde petek toz temizliği yaptırma gereği duyacaksınız.

Kâğıthane Petek Dışı Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan tozların temizliği için fiyat araştırması yaptığınızda size kaç adet petek olduğunu sorarız. Petek sayısını söylediğinizde küçük petek veya büyük petek diye ayrım yapmayız. Sadece petek sayısını söylediğinizde ücret hakkında bilgi alabilirsiniz. Ortalama 5 petek için toz temizleme ücreti 1.500 TL dir. 5 petek üzerinde artan her petek için ise 300 TL ek ücret alırız. Kâğıthane Petek Toz Temizliği servisinden bu hizmeti garantili alabilirsiniz.

Petek iç temizliği ve petek dışı toz temizliği yapan tesisatçı servisiz. İstanbul petek temizleme olarak hem petek iç temizliği hemde petek dış toz temizliğini yapıyoruz. Kağıthane petek arası toz temizliği yapan firmamızdan hizemt alın. Bu iki hizmeti aynı anda alan müşterilerine indirimli uygun fiyat imkanı sunuyoruz. Kâğıthane Petek Toz Temizliği servisini arayarak bu avantajdan yararlanın.

Benzer Gönderiler: