Petek Toz Temizliği 358 kez görüntülendi

Taksim Petek Toz Temizliği uzun soluklu hizmet anlayışı ile yola çıkan tesisat firmasıdır. Firmamız petek toz temizliğini ilk yapan firmalar arasındadır.  Petek toz temizliği nasıl yapılıyor merak ediyorsanız You tube kanalımızdan videoları izleyebilirsiniz. Çevrenizde bu temizliği yaptıran kişilere sorun. Petekler tozdan temizlendikten sonra ne tür fayda sağladığını ilk ağızdan net öğrenebilirsiniz. Çünkü peteklerde biriken tozların temizlenmesi ile havada uçuşan tozlardan eser kalmayacaktır.

Petek toz temizliği görünen ulaşılamayan yerlerde ızgara aralarında oluşan tozların temizliğidir. Bu tozların buharlı petek temizliği makinası ile temizlenmesidir. Buharlı makinelerle petek toz temizliği, petek araları toz temizliği işini İstanbul petek temizleme servisi ile yapıyoruz.

Taksim Petek Toz Temizliği İstanbul | Petek Araları Nasıl Temizlenir?

Temizlik yapılmadı ise petekler ısındığında petek ızgara aralarında bulunan tozlar hareket edip havaya karışmaktadır. Bu şekilde hareket eden tozları soluduğumuzda allerjik durumlar oluşabilmektedir. Bu temizliği evde kendi imkanlarımızla yapmamız oldukça zordur. Petek araları temizleme İçin profesyonel yöntemlerin kullanılması, petek toz temizleme cihazı kullanılması gerekir.

Peteklerin yapısı, ızgaraların konumu toz temizliğinde sizi zora sokar. El girmediği için ızgaralarda biriken tozları temizleyemezsiniz. Tozlar biriktikçe canınız sıkılmaya başlar. Konuklarınıza bile mahcup olacağınızı düşünebilirsiniz. Petek toz temizliği yapacak ustalarımızı vakit kaybetmeden çağırın, size yardımcı olsunlar. Taksim petek toz temizliği için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Taksim Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Taksim Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kuru buhar püskürtülerek cihazla peteklerde toz temizliği yapalım. Bu yöntemde kimyasal kullanılmadığı için son derece güvenli bir yöntemdir. İçiniz rahat olsun, endişe etmeyin, sadece suyun kullanıldığı bu temizlik de tozlar buharlı cihazla temizlenir. Petekleri yerinden sökmeden cihaz yardımı ile petek ızgara araları ve peteğin en dip köşelerini temizleriz.

Peteklerde biriken tozlardan yakınıyorsanız, bunları temizleyememek sizi üzer. Taksim petek toz temizliği hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğer petek araları temizleme yapıldığından haberiniz yoksa arayın ustalarımız size detaylı bilgi versinler.

Taksim Petek Toz Temizliği İstanbul Ücretleri

Petek tozlarının temizliği yaptıracağınız vakit ödeyeceğiniz ücreti bilmelisiniz. Önceden bütçenizi de onda göre ayarlayıp ne ödeyeceğinizi bilesiniz. Kaç adet petek olduğu fiyat belirlemede ana unsurdur.  Petekler küçük büyük gibi durumlarla ilişik değildir. Burada petek toz temizleme ücretini belirleyen şey peteklerin kaç adet olduğudur. Peteklerin küçük veya büyük olması fiyatı etkileyen bir durum değildir. Bir dairede 5 petek var sayarak ücretlendirelim ki somut bir veri olsun.  5 Adet petek toz temizleme ücreti 1,500 TL dir. Petek sayısı arttıkça fiyatta yukarı yönlü değişir. Petek arası temizleme ücreti petek temizliği kaç saat sürer? Bu da peteklerin kirlilik durumunda göre değişsede ortalama 1,5 saat  sürer.

Taksim Petek Toz Temizliği başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: