Tesisatçı 204 kez görüntülendi

Eyüp Tesisatçı, su tesisatı arıza tespit tamir ve montaj işlerini yapan sıhhi tesisatçıdır. Diğer taraftan teknolojik cihazlarla yapılabilen hizmetleri de sunan tecrübeli ustalara sahiptir. Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, pimaş yıkama, petek temizliği ve merkezi ısıtma bakımı gibi cihazlarla yapılması gereken tesisat işlerini yapar. Bir tesisatçıya ihtiyacınız varsa ve tesisat sorunu acil çözülmesi gerekiyor ise sizinde tanıdığınız tesisatçı yok ise hızlı bir şekilde tesisatçı bulmanız gerekecektir. Hızlı davranmanız gerektiği için araştırma yapıp güvenebileceğiniz bir tesisatçı bulma ihtimali düşecektir.

Eyüp tesisatçı tesisat işleri servisi, Eyüp su tesisat tamiri servisi ile hızlı hizmet sunmayı hedeflemektedir. Eyüp tesisatçı servis  tesisat arızalarını kısa sürede çözdüğü için tesisat arızalarının ortaya çıkaracağı zararları en aza indirir. Avrupa yakası su tesisatçısı servisi ile her ilçede tesisatçı servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Eyüp Tesisatçı – Eyüp Su Tesisatçı Servis

Her an ulaşabileceğiniz tesisat bakımını yapabilecek, tesisatta montaj işlerinde size destek olacak, arızalarda gecikmeden tamir yapacak bir tesisatçı olmalıdır. Eyüp tesisatçı servisi olarak firmamızın hızlı ve pratik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma: Robotla tıkanmış olan tuvalet pimaş borusunu kısa sürede açar.
  • Kanal açma: Ana hat olsun diğer pis su gider boruları olsun kanal açma makinesi ile açar.
  • Lavabo açma: Basit görünse de eğer lavabo gider boru tıkanıklığı açılmaz ise sorun büyür. Bu yüzden robotla tıkanıklığı bizi arayarak açtırın.
  • Kırmadan su kaçağı bulma: Su tesisatında veya pis su borularında su kaçağı olduğunda su kaçak bulma cihazı ile su kaçağı bulunur.
  • Gider açma: Hangi gider tıkanmış olursa olsun tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklığı açarız.
  • Tuvalet açma: Tıkalı tuvalet hem görübtü kirliliği hem de koku yapması açısından acil çözülmesi gereken tesisat sorunudur. Buna bağlı olarak robotla acil tıkanan lavaboyu açarız.
  • Kanalizasyon açma: Ana hat tıkanıklığı açılması için tıkanıklık robotunun kalın yayı ve uygun uçlar kullanılarak açılır.
Eyüp Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Eyüp Tesisatçı | Bizim Tesisatçımız

Tesisattaki arızaları büyük küçük demeden önemseyen ustalarımızla aynı titizlikle hizmet alabilirsiniz. Evde musluk su damlatsa bile ihmal etmeyin, Eyüp tesisatçı ustasını çağırın, kısa sürede musluk tamiri yapılsın. Klozet arıza yaparsa beklemeyin, Eyüp tesisatçı servisini arayın mağdur olmayın. Servisi çağırdığınız andan itibaren gecikmeden ustalar adreste olur ve sorunu kısa sürede çözer.

İstanbul Avrupa Yakası Su Tesisatçısı

Tesisat montaj işleri içinde Eyüp tesisatçı servisi size yardımcı olacaktır. Çamaşır makinesi montajı yapar, bulaşık makinesi yeri hazırlama gibi ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ustalarımız özenle çalışır, tesisatınızdaki problemleri giderir. Tesisat servisi uyguladığı fiyatlarla, hizmetleriyle her zaman yanınızda olur. Klozet musluğu tamiri, sifon tamiri, musluk tamiri, batarya değişimi gibi her konuda ustalarımızı çağırabilirsiniz. Bu anlamda tesisatınızdaki tamir işlerinizde destek alabilirsiniz. Tesisatçı servisi verdiği hizmetleriyle anılmak ister, müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutar.

Her tesisatçının verebileceği hizmetler dışında bir de cihazlarla sunulan hizmetler vardır. Örneğin, su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, pimaş yıkama, petek temizliği gibi hizmetleri de yıllardan beri sunduğumuzu da yukarıda yazdığımız gibi profesyonel cihazlarla yapıyoruz. “Eyüp Tesisatçı” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: