Petek Toz Temizliği 346 kez görüntülendi

Bağcılar Petek Toz Temizliği ustaları buharlı cihazla petek arası tozların temizliğini yaparak kışı sıcak ve sağlıklı geçirmenize katkı sunar. Peteklerin ızgara ve kanallarında biriken tozların nasıl temizleneceğini bilemiyorsanız, bunun için Bağcılar petek toz temizliği alanında uzmanlaşmış firmamıza danışabilirsiniz.

Bağcılar petek dışı toz temizleme servisi ve Bağcılar kirazlı petek temizliği buharlı cihazla petek aralarına doluşan tozların temizliğini buharlı cihazla  yapar.

Bağcılar Petek Toz Temizliği ve Bağcılar Petek Dışı Toz Temizleme Servisi

Peteklerin arasında bulunan tozların temizliği uzun süre yapılmadığında bu tozlar sıcağın etkisi ile yanmakta ve koku oluşturmaktadır. Bunun dışında zamana bağlı olarak is oluşmakta olup bu durum beyaz perdelerin kirlenmesi ve sararması sizi rahatsız eden olumsuz sonuçlardır. Petek toz temizliğinin yaptırılmasını gerekli kılan bunların dışında dahada önemlisi sağlık açısından gerekliliğidir.

Peteklerin ızgara aralarında oluşan tozları kendiniz ne kadar çabalasanız da belli bir yere kadar temizleyebilirsiniz. Bu temizlik kısmi bir temizlikten öteye geçmeyecek ve petekler yandığında yine koku yapacak ve uçuşarak soluduğumuz havaya karışır.  Bağcılar petek toz temizliği servisi ile bu uygulamayı yapan firmamız bu hizmeti petek toz temizleme cihazı kullanarak kuru buhar yöntemiyle yapar. Bağcılar petek temizliği servisi hem toz temizliği hemde petek dışı toz temizliği yapan servistir.

Bağcılar Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Bağcılar Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yapılan uygulamada petekler yerlerinden sökülmeden profesyonel uygulama ile yapıldığından petekler zarar görmez. Evinizde de herhangi bir kirlilik oluşmadan, sıkıntı yaşanmadan temizlik yapılır. Petek altlarına takılan toz bezleri ile temizlik yapılırken peteklerden çıkan toz ve kirliliğe neden olan şeyler bu bezde toplanır. Bu sayede temizlik sonrası ev temizliği yapmanıza da gerek yoktur.

Petek toz temizliği yaptırmanın en başta salık açısından büyük faydaları olduğuna inanıyoruz. Peteklerden çıkan tozları solumadan ısınacağınızı düşünürsek bununu sağlığınız için büyük kazanım olduğu ortadadır. Bu yüzden Bağcılar petek toz temizliği için randevunuzu alın, en uygun fiyatlarla petekleri temizletin. Bu maliyetle petekleri temizletmek faydanıza olacaktır. Yılda bir defa yaptıracağınız bu uygulama ile bütçenizi de zorlamadan hijyen bir ortama kavuşacaksınız. Petek toz temizliği yaptırmadan kışa girerseniz, petekler ısındığı zaman tozlar da kapalı ev ortamında havaya uçuşacak. Evde hem ağır bir koku olacak, hem de nefes almak bile sakıncalı olacak.

Bağcılar Petek Toz Temizliği Bağcılar Petek Dışı Toz Temizleme Servisi Fiyatları

Petek toz temizleme ücreti evde bulunan petek sayısına göre değişkenlik gösterir. Somut veri olması açısından evde 5 petek olduğunu düşünün. Bu evdeki peteklerin toz temizliğini yaptırmanız için 175 TL bütçe ayırmanız gereklidir. Petek sayısı arttıkça petek başı 25 TL fiyat artışı olacaktır.

Bağcılar petek temizleme servisi, buharlı petek toz temizliği tesisat petek yıkama işini uygun petek temizliği fiyatları ve kombi kalorifer temizliği fiyatları ile sunmaktadır. Bağcılar Petek Toz Temizliği servisine bu konu ile ilgili bütün sorularınızı sorup cevap bulabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: