Petek Toz Temizliği 420 kez görüntülendi

Etiler petek toz temizliği servisimiz, buharlı cihazla doğal gaz petek aralarındaki  tozların temizliğini yapar. Etilerde petek dışı toz temizliği yapan firmamız, buharlı makinelerle petek toz temizliğini profesyonelce yapar. Petekleri sökmeden petek toz temizliğini yaparak etrafın kirlenmesininde önüne geçeriz.

Etiler petek toz temizliği servisi olarak gördük ki, peteklerin olduğu sistemle ısınmak bakımı gerektirmektedir. Çünkü kaloriferle kolayca ısınmak için kalorifer petek bakımında üzerinize düşenleri yapmanız gerekir.

Özellikle petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin. Eminiz sizlerde peteklerin tozlanmasından muzdaripsiniz. Bunları temizlemek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ama petekleri tozdan temizliyemiyorsanız bizi arayın. Üzerini örterek petek ızgaralarını tozdan koruyamazsınız. Petek toz temizliği yapmak için büyük çabalar sarf etmenize rağmen bunda tam olarak başarı sağlayamazsınız.

Etiler Petek Toz Temizliği Servisi ile Petek Araları Temizliği

Kalorifer peteği tozu temizleme işini petek arası temizleme makinesiyle yapıyoruz.. Petek toz temizleme uygulaması için profesyonel yardım almanız kaçınılmazdır. Etiler petek toz temizliği yapan bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kuru buharla peteklerde biriken tozları, aynı zamanda kir kalıntılarını temizletmek en doğru tercihtir.

Etiler petek toz temizliği yapan ustalarımız özel üretilmiş olan cihazı kullanarak peteklerde biriken tozları temizler. Petekleri yerinden sökmeden toz temizliği yapıldığından sizi zora sokacak bir durumda olmaz. Cihaz yüksek basınçla püskürttüğü kuru buharla kısa zamanda petek ızgaralarında biriken tozları temizler. Burada, kimyasal kullanımı olmaz, sadece su kullanılır. Bu yüzden peteklerin zarar göreceği konusunda endişeniz olmasın. Parkelerde, diğer eşyalarınızda bundan etkilenmez. Petek toz temizliğini pratik uygulamayla yaparız.

Etiler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Etiler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yaz aylarında camların kapıların sürekli açık kalması doğal gaz petek aralarında toz kümelerinin oluşmasında büyük etkendir. Bahse konu bu temizlik yaptırılmaz ise kış gelip petekler yandığında durumu daha iyi anlarız. Petekelri açtığımızda ısıyla beraber toz zerrecikleri hareket edip havaya karışır. Bizim sürekli yaşadığımız ortamlarda gözle görülmezler ama bizleri tehdit etmeye yeter. Bu açıdan toz temizliğinin periyodik olarak yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

Etiler Petek Toz Temizliği Ücreti Ne Kadar?

Petek toz temizlemede ücretini belirleyen şey kaçak peteğin temizleneceği hususdur. Petek adedi belirlendikten sonra size ücret hakkında bilgi verebiliriz. Petek toz temizleme ücreti belirlenirken peteğin küçük veya büyük olmasına bakmayız, petek adedine göre fiyata veririz.

Ortalama bir dairede 5 petek için toz temizleme ücreti 1.500 TL ‘dir. Etiler Petek Toz Temizliği servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Etiler petek toz temizliği yapan tesisatçı, buharlı petek dışı toz temizleme makinesiyle uygun fiyatlı güvenilir hizmet sunar. Petek araları temizleme ve buharlı petek araları toz temizliği gibi soruların net cevaplarına bizi arayarak da ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: