Petek Toz Temizliği 291 kez görüntülendi

Etiler Petek Toz Temizliği Servisi, buharlı cihazla doğal gaz petek aralarında oluşan tozların temizliği yapar. Etilerde petek dışı toz temizliği yapan firma, buharlı makinelerle petek toz temizliğini profesyonelce yapar. Petekler sökülmeden petek toz temizliği yapılarak etrafın kirlenmesinin de önüne geçilir.

Etiler petek toz temizliği servisi olarak gördük ki, peteklerin olduğu sistemle ısınmak her daim bakımı gerektirmektedir. Çünkü kalorifer sistemi sayesinde kolayca ısınmayı hayal etmek için kalorifer ve petek bakımında üzerinize düşenleri yapmanız gerekir.

Özellikle petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin. Eminiz sizlerde peteklerin tozlanmasından muzdaripsiniz. Bunları temizlemek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ama petekleri tozdan korumak zordur. Üzerini örterek petek ızgaralarını tozdan koruyamazsınız. Petek toz temizliği yapmak için büyük çabalar sarf etmenize rağmen bunda tam olarak başarı sağlayamazsınız.

Etiler Petek Toz Temizliği Servisi ile Petek Araları Temizliği

Kalorifer peteği tozu temizleme işi petek arası temizleme makinesi ile yapılmalıdır. Petek toz temizleme uygulaması için profesyonel yardım almanız kaçınılmazdır. Etiler petek toz temizliği yapan bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kuru buharla peteklerde biriken tozları, aynı zamanda kir kalıntılarını temizlemek en doğru tercihtir.

Etiler petek toz temizliği yapan ustalarımız özel üretilmiş olan cihazı kullanarak peteklerde biriken tozları temizler. Petekleri yerinden sökmeden toz temizliği yapıldığından sizi zora sokacak bir durumda olmaz. Cihaz yüksek basınçla püskürttüğü kuru buharla kısa zamanda petek ızgaralarında biriken tozları temizler. Burada, kimyasal kullanımı olmaz, sadece su kullanılır. Bu yüzden peteklerin zarar göreceği konusunda endişeniz olmasın. Parkelerde, diğer eşyalarınızda bundan etkilenmez. Petek toz temizliği işte bu kadar kolay, zahmetsiz bir şekilde yapılır.

Etiler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Etiler Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Yaz aylarında camların kapıların sürekli açık kalması doğal gaz petek aralarında toz kümelerinin oluşmasına büyük etken olup petek toz temizliği yaptırılmalıdır. Bahse konu bu temizlik yaptırılmaz ise kış gelip petekler yandığında ısı ile beraber toz zerrecikleri hareket edip havaya karışır. Bizim sürekli yaşadığımız ortamlarda gözle görülmezler ama bizleri tehdit etmeye yeterler. Bu açıdan toz temizliğinin periyodik olarak yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

Etiler Petek Toz Temizliği Ücreti Ne Kadar?

Petek toz temizlemede ücreti belirleyen şey kaçak peteğin temizleneceği hususdur. Petek adedi belirlendikten sonra size ücret hakkında bilgi verilebilir. Petek toz temizleme ücreti belirlenirken peteğin küçük veya büyük olmasına bakılmaz, petek adedine göre fiyata verilir.

Petek tozu nasıl temizlenir,  petek araları temizleme ve buharlı petek araları toz temizliği gibi soruların net cevaplarına bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. Ortalama bir dairede 5 -6 petek için toz temizleme ücreti 175 TL ‘dir. Etiler Petek Toz Temizliği servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Etiler petek toz temizliği yapan tesisatçı, buharlı petek dışı toz temizleme makinesi ile uygun fiyatla güvenilir hizmet sunar.

Benzer Gönderiler: