Petek Toz Temizliği 313 kez görüntülendi

Kayabaşı petek toz temizliği servisi peteklerde oluşan tozlanmanın ortadan kalkması için buharlı cihazla profesyonel uygulama yapar. Evdeki her temizlikte petekleri de temizlemeye çalışırsınız. Peteklerde biriken tozlardan sizlerde fazlasıyla rahatsız olursunuz. Ama petek toz temizliği kendi çabalarımızla kısmi olarak yapılabilir.

Izgaralarda, kanallarda biriken tozları böyle temizlemek gerçekten neredeyse imkansız gibidir. Bunu yapabilmek için deneyimli ustalara, profesyonel yöntemlere ihtiyacınız var. Kayabaşı petek toz temizliği yapan firmamız peteklerin toz temizliğini en iyi şekilde yapacak tecrübe ve ekipmana sahiptir. Kayaşehir petek ve tesisat temizliği ve kayabaşı petek temizleme servisleri buharlı makineler ile tozların tamamen temizlenmesini amaçlar. Başakşehir petek dışı toz temizliği ekipleri de aynı çizgide kaliteli iş yaparak müşteri memnuniyet odaklı çalışırlar.

Kayabaşı Petek Toz Temizliği Neden Yapar?

Nasıl ki, kalorifer petek tesisat iç temizliği ısınma performansını artırmak için yapılır ise petek toz temizliği de sağlıklı ısınmak için yapılır. Şimdi petek toz temizleme neden yapılır sıralayalım.

  • Petek ızgara aralarında kümelenen tozlar bakteri üremesine ve mite böcek oluşumuna uygun ortamlardır.
  • Petekler yandığında bu tozlar ve bakteriler hareket edip yaşadığımız ev ortamına karışır. Solunum yolu ile tozları soluyunca da rahatsız olabiliriz.
  • Petekler yandığında petek tozları yanarak koku yapar.
  • Petekler yandığında yanan tozlar duvarda ve perdelerde is yapar.
  • Evde yaşlı ve çocuk var ise petek tozlarından daha fazla etkilenirler
Kayabaşı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kayabaşı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer Petek Dışı Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu hizmetin yanında ihtiyaç duyulursa petek kalorifer tesisat iç temizliği de cihaz ve kimyasal ile yapmaktadır. Her iki hizmeti aynı anda sunan firma sayısı az olup, bu iki hizmet aynı anada tek firmadan alındığı takdirde çok daha uygun fiyatla hizmet alınmış olunacaktır.

  • Buharlı basınçlı makineler ile petek aralarındaki tozlar temizlenir.
  • Petek üst kapağından kuru buhar ve sulu buhar püskürtülerek petek ızgara araları temizlenir.
  • Petek üst tarafından kuru buhar ile temizlenen tozlar petek altına takılan bezde toplanır.
  • Petek aralarında biriken toz yumakları ve bakteri tarzı şeyler temizlenip petek içleri dezenfekte edilir.

Bu temizliği cihazla kuru buhar kullanarak yapıyoruz. Düzenli olarak yapılan petek toz temizliği sayesinde peteklerinizde birikmiş tozların zararlarından da korunmuş olursunuz. Evinizin temizliğinde gösterdiğiniz hassasiyetin aynısını petekleri temizletmek içinde göstermelisiniz. Çünkü peteklerin tozlu kalması demek, sağlığınızın risk altında olduğunu gösterir. Bu tozları solumak yerine temizletmelisiniz

Bugüne kadar petek toz temizliği hakkında bilgi sahibi olmasanız bile, bu hizmetin verildiğini bilmeseniz bile eminiz peteklerde birikmiş olan tozların rahatsızlığı sizlerde de var. Kayabaşı petek toz temizliği yapan firmamızla temasa geçerek bu dertten kurtulabilirsiniz. Etrafınızda bu temizliği yaptıranların ne denli fayda gördüklerini öğrenebilirsiniz. Petek toz temizliğini bir defa yaptırdığınızda aradaki farkı göreceksiniz. Temiz peteklerle ısınmanın farkı açıkça ortaya çıkacak

Kayabaşı Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan tozların temizliğini yaptıracağınız vakit fiyat hep merak edilmiştir. Fiyat araştırması yaparken sizden evde kaç adet petek olduğu sorulur, fakat büyüklüğü veya küçüklüğü sorulmaz. Petek adetini söylediğiniz vakit size petek toz temizleme ücreti bilgisi verilecektir. Petek sayısı 5 adet ise ortalama 175 TL ücret talep edilir. Petek sayısı arttıkça da örnek 6 petek için 200 TL talep edilir. Yani petek başı 25 TL ücret artışı söz konusu olur.

Başakşehir petek temizliği yapan tesisatçı servis, buharlı makinelerle petek dışı toz temizleme ve petek iç temizliğini yapan tesisatçı firmadır. Kayaşehir petek temizliği petek toz temizliği servisinden indirimli fiyatlarla hizmet alın avantajlardan yararlanın. Kayabaşı Petek Toz Temizliği servisine bir telefon ile kolayca ulaşıp tesisat hizmetlerinden indirimli fiyatlarla yararlanın.

Benzer Gönderiler: