Petek Toz Temizliği 366 kez görüntülendi

Kayabaşı petek toz temizliği servisi peteklerdeki tozların temizlenmesi için buharlı cihazla profesyonel uygulama yapar.  Peteklerde biriken tozlardan sizlerde fazlasıyla rahatsız olursunuz. Evdeki her temizlikte petekleride temizlemeye çalışırsınız. Ama petek toz temizliği kendi çabalarımızla kısmi olarak yapılabilir.

Izgaralarda, kanallarda biriken tozları cihaz olmadan temizlemek zordur. Bunu yapabilmek için deneyimli ustalara, profesyonel yöntemlere ihtiyacınız var. Kayabaşı petek toz temizliği yapan firmamız peteklerin toz temizliğini yapacak tecrübe ve ekipmana sahiptir. Kayaşehir petek tesisat temizliği ustalarımız buharlı makinelerle tozların temizlenmesini amaçlar. Başakşehir petek dışı toz temizliği ekiplerde müşteri memnuniyet odaklı çalışır.

Kayabaşı Petek Toz Temizliği Neden Yapar?

Nasıl ki, kalorifer petek tesisat iç temizliği ısınma performansını artırmak için yapılır. Petek toz temizliğide sağlıklı ısınmak için yapılır. Şimdi petek toz temizleme neden yapılır bakalım.

  • Petek ızgara aralarında kümelenen tozlar bakteri üremesine ve mite böcek oluşumuna uygun ortamlardır.
  • Petekler yandığında bu tozlar ve bakteriler hareket edip yaşadığımız ev ortamına karışır. Solunum yolu ile tozları soluyunca da rahatsız olabiliriz.
  • Petekler yandığında petek tozları yanarak koku yapar.
  • Petekler yandığında yanan tozlar duvarda ve perdelerde is yapar.
  • Evde yaşlı ve çocuk var ise petek tozlarından daha fazla etkilenir.Kayabaşı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kayabaşı Petek Toz Temizliği | Bizim Tesisatçımız

Kalorifer Petek Dışı Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu hizmetin yanında ihtiyaç duyulursa petek kalorifer tesisat iç temizliğinide cihazla yapıyoruz. Her iki hizmeti aynı anda sunan firma sayısı azdır. Bu iki hizmet aynı anda tek firmadan aldığınız takdirde daha uygun fiyatla hizmet alırsınız.

  • Buharlı basınçlı makineler ile petek aralarındaki tozları temizliyoruz.
  • Petek üst kapağından kuru buhar ve sulu buhar püskürtülerek petek ızgara aralarını temizliyoruz.
  • Petek üst tarafından kuru buhar ile temizlenen tozları petek altına taktığımız bezlerde topluyoruz.
  • Petek aralarında biriken toz yumakları ve bakteri tarzı şeyleri temizleyip petek içlerini dezenfekte ediyoruz.

Bu temizliği cihazla kuru buhar kullanarak yapıyoruz. Düzenli olarak yapılan petek toz temizliği sayesinde peteklerinizde birikmiş tozların zararlarından da korunmuş olursunuz. Evinizin temizliğinde gösterdiğiniz hassasiyetin aynısını petekleri temizletmek içinde göstermelisiniz. Çünkü peteklerin tozlu kalması demek, sağlığınızın risk altında olması demektir. Bu tozları solumak yerine temizletmelisiniz

Bugüne kadar petek toz temizliği hakkında bilgi sahibi olmayailirsiniz. Artık petek arasında biriken tozların varlığından haberdarsınız. Kayabaşı petek toz temizliği yapan firmamızla temasa geçerek bu dertten kurtulabilirsiniz. Etrafınızda bu temizliği yaptıranların ne denli fayda gördüklerini öğrenebilirsiniz. Petek toz temizliğini bir defa yaptırdığınızda aradaki farkı göreceksiniz. Temiz peteklerle ısınmanın farkı açıkça ortaya çıkacak

Kayabaşı Petek Toz Temizliği Fiyatları

Peteklerde oluşan tozların temizliğini yaptıracağınız vakit fiyat araştırması yaparsınız. Fiyat araştırması yaparken size evde kaç adet petek olduğunu sorarız. Petek adetini söylediğiniz vakit size petek toz temizleme ücreti bilgisini veririz. Petek sayısı 5 adet ise ortalama 1.500 TL ücret talep edilir. Petek sayısı arttıkça da örnek 6 petek için 1.800 TL talep edilir. Yani petek başı 300 TL ücret artışı söz konusu olur.

Başakşehir petek temizliği yapan tesisatçı servisimizden hizmet alın. Servisimiz, buharlı makinelerle petek dışı toz temizleme ve petek iç temizliğini yapar. Kayaşehir petek temizliği petek toz temizliği servisinden indirimli fiyatlarla hizmet alın avantajlardan yararlanın. Kayabaşı Petek Toz Temizliği servisine bir telefon ile kolayca ulaşıp tesisat hizmetlerinden indirimli fiyatlarla yararlanın.

Benzer Gönderiler: